גברים באופנה – דרך המשי

ויצמן 70, כפר סבא
09-7675017

אודותינו - חנות חליפות גברים דרך המשי

השירות של דרך המשי נשען על שנים רבות של התמקצעות בעולם האופנה וההלבשה לגבר. על שנים של ביקורים באיטליה ובספרד, בחירת קולקציות ומודעות גבוהה לאסתטיקה. לדרך המשי מועדון לקוחות פעיל, שמעניק ללקוחות שלל הטבות, והחנות דואגת לעדכן מבצעים על בסיס קבוע.

חשוב להתאים את הבגד ללקוח”, אומר אליהו, “הן מבחינת התאמת הצבעים והן מבחינת גזרה. אנחנו מסייעים ללקוחותינו להבין מה מתאים להם ומה לא, על מנת שלא ייקנו בגדים שאינם מחמיאים להם”.

לקוחותיה של דרך המשי רבים ומגוונים: החל מאנשי עסקים  מכל מגזרי המשק שצריכים חליפות עסקים וגברים שמחפשים בגדים אלגנטיים ונוחים לעבודה ולשעות הפנאי ועד למאורסים טריים שמודדים חליפות חתן וביגוד ליום החתונה. בנוסף, מתמחה דרך המשי בהלבשת תזמורות זמר.
“אנחנו מאמינים שגברים יכולים להתלבש היטב ולהיראות במיטבם במינימום מאמץ ומבלי להוציא סכומי עתק”, מסכם אליהו בחיוך. “בשביל זה אנחנו כאן. על מנת שלקוחותינו יידעו שיש להם חברים בעולם ההלבשה, שמסייעים להם התלבש על פי צו האופנה, להיראות טוב, ולהרגיש בנוח”.

דרך המשי נוסדה בשנת 2000 על ידי רבקה ואליהו טוויג, הנמצאים בעסקי ההלבשה כבר מעל לארבעים שנה.

רבקה ואליהו טוויג חיים ונושמים בדים, בגדים ואופנה. כמי שנולד למשפחה של תופרים, ניהל אליהו יחד עם אחיו רשת גדולה של חנויות אופנה שהתפרסה על פני כל אזור המרכז. בשנת 2000, החליטו רבקה ואליהו להשקיע את מרצם בחנות אחת, אלגנטית ואיכותית, להלבשת גברים – הלא היא דרך המשי.

כמו אליהו ורבקה עצמם, דרך המשי משדרת אלגנטיות מן המסד ועד לטפחות – הן בבגדים עצמם, הן בשירות שמכבד את לקוח והן באווירה בחנות. מי שנכנס יכול מיד לשמוע מוזיקה קלאסית נעימה, שבוקעת מן הרמקולים. הקולקציות המגוונות ניבטות אל הלקוח בסדר מופתי מן המדפים: חליפות עסקים, חולצות מכופתרות, חולצות casual, ג’ינסים, מכנסיים קצרים, נעליים, עניבות וחגורות.

יחד עם זאת, האווירה בחנות היא לא פורמלית, משוחררת וחברית. למעשה, מרבית הלקוחות של דרך המשי הינם לקוחות קבועים. מי שקונה פעם אחת בדרך המשי, לרוב יחזור שוב ושוב ויהפוך את החנות לבית.

“הסיבה לכך היא בראש ובראשונה השירות”, אומר אליהו, “שירות מתחיל בבחירת בגדים איכותיים. אנחנו מקפידים על איכות הבד, התפירה, הבטנה והגזרה. משם זה מתחיל”.

דילוג לתוכן