דרך המשי חליפות גברים

דרך המשי נוסדה בשנת 2000 על ידי רבקה ואליהו טוויג, הנמצאים בעסקי ההלבשה כבר למעלה מארבעים שנה.

בני הזוג טוויג חיים ונושמים בדים, בגדים ואופנה. אליהו, שנולד למשפחה של תופרים, ניהל יחד עם אחיו רשת גדולה של חנויות אופנה שהתפרסה על פני כל אזור המרכז. עם השנים אליהו הוסיף והתמקצע בעולם האופנה וההלבשה לגבר – ביקר בבירות האופנה באיטליה ובצרפת, בחר קולקציות ופיתח מודעות גבוהה לאסתטיקה.

בשנת 2000 כאמור, החליטו בני הזוג לפתוח מקום משלהם להלבשת גברים. מקום מיוחד למי שמחפש איכות ואלגנטיות, מקום שבו יוכלו לחלוק את הידע והניסיון בתחום ולתת שירות ברמה אחרת וכל זאת תוך הבנה שגברים יכולים להתלבש היטב ולהיראות במיטבם במינימום מאמץ ומבלי להוציא סכומי עתק. כך התחילה הדרך, וכל השאר היסטוריה.

היום לקוחותיה של דרך המשי רבים ומגוונים: החל מאנשי עסקים מכל המגזרים שצריכים חליפות עסקים, גברים שמחפשים ביגוד אלגנטי ונוח לעבודה ולשעות הפנאי ועד למאורסים שמודדים חליפות חתן וביגוד ליום החתונה.

כאן תוכלו למצוא מגוון חליפות בכל גודל עד מידה 74! 

כמו כן מתמחה דרך המשי בהלבשת תזמורות ומקהלות.

לחנות יש מועדון לקוחות פעיל, שמעניק שלל הטבות ושולח עדכונים שוטפים על מבצעים והנחות.

כמו אליהו ורבקה עצמם, דרך המשי משדרת אלגנטיות מן המסד ועד לטפחות – הן בבגדים עצמם, הן בשירות שמכבד את לקוח והן באווירה בחנות. מוזיקה נעימה תלוה אותך כשתתרשם מהקולקציות המגוונות שמונחות בסדר מופתי על המדפים: חליפות עסקים, חולצות מכופתרות, חולצות קז'ואל, ג’ינסים, מכנסיים אלגנטיים ומכנסי כותנה, נעליים, עניבות וחגורות. אנחנו בוחרים  לקולקציות שלנו רק בגדים איכותיים עם הקפדה על איכות הבד, התפירה, הבטנה והגזרה.

יחד עם זאת, האווירה בחנות היא לא פורמלית אלא משוחררת וחברית. למעשה, מרבית הלקוחות של דרך המשי הינם לקוחות קבועים. מי שקונה פעם אחת בדרך המשי, לרוב יחזור שוב ושוב ויהפוך את החנות לבית.

קפוץ לבקר ב"דרך המשי" – נשמח להלביש גם אותך!

דרך המשי אופנה וחליפות גברים