חליפות חתנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחתן? האירוע המרגש לא יהיה מושלם בלי שאתה תיראה בהתאם. התייעץ אתנו ובחר את החליפה האופנתית שלך – ושיהיה במזל!

חתונה היא אירוע משמעותי ומרגש, שיש להתאים לו את התפאורה (וגם את הבגדים והנעליים) באופן המדויק ביותר. מיום הקמתה, ליוותה דרך המשי חתנים רבים (ואת אבותיהם ואחיהם) בבחירת החליפה המתאימה ביותר עבורם, על פי צו האופנה. זו המומחיות שלנו.
בכל מה שקשור לחתונה, קיים קונצנזוס שעל החתן להשקיע בבגדים ברמה גבוהה, על מנת שייראה במיטבו ביחד עם כלתו. אך אנחנו יודעים שבמקרים רבים, החתנים המיועדים אינם מורגלים להתלבש באופן כה אלגנטי, ומרגישים בחליפה כמו דג מחוץ למים. אנו גם יודעים שלא רק דעתם היא שחשובה, אלא גם של כלתם ולעיתים גם המשפחה. לכן, כשמדובר בחתנים, אנחנו מקדשים את ערכי השירות.
חתנים מיועדים מקבלים מאתנו ליווי וייעוץ צמוד בחנות, הכוללים מדידה של חליפות אופנתיות בסגנונות שונים. קולקציית החתנים שלנו כוללת חליפות slim-fit, טוקסידו ועוד, במנעד רחב של בדים וצבעים. יחדיו נמדוד, נביט ונתלבט, עד שנגיע לתמהיל המושלם של מכנס, חולצה, ז'קט, חגורה ונעליים. לאחר מכן נבצע את התפירות וההתאמות ההכרחיות בבד, על מנת שהחליפה תשב מושלם על הכתפיים ובאזור המותניים.
כחתן מיועד, אנו מעמידים את עצמנו לשירותך. אתה יכול להתקשר, להתלבט ולבקש ייעוץ. במידת הצורך, נפתח עבורך את החנות לאחר שעות העבודה. חתנים מאושרים רבים כבר הודו לנו. אנחנו כאן גם עבורך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
החתונה מתקרבת? בקר בדרך המשי – רחוב ויצמן 70, כפר סבא.
נשמח להלביש גם אותך.