גברים באופנה – דרך המשי

ויצמן 70, כפר סבא
09-7675017

חליפות חתנים

מתחתן? אתה צריך חליפת חתן מעוצבת שתתאים בדיוק למידות שלך

חתונה היא אירוע משמעותי ומרגש, שיש להתאים לו את התפאורה (וגם את הבגדים והנעליים) באופן המדויק ביותר. דרך המשי הלבישה מיום הקמתה חתנים רבים (ואת אחיהם ואבותיהם) ועזרה להם בבחירת חליפת חתן מעוצבת שתתאים להם, על פי צו האופנה. חליפות חתן זאת המומחיות שלנו ויש לנו אותם בכל הצבעים כמו שחור, כחול, אפור, תכלת ועוד.
לחתונה החתן צריך להראות הכי טוב עם הבגדים הכי איכותיים ביחד עם הכלה ביום המאושר שלהם. מהניסניון שלנו לאורך השנים אנחנו רואים שבהרבה מקרים, החתנים המיועדים לא רגילים להתלבש באופן אלגנטי עם חליפות, ומרגישים כמו דג מחוץ למים כשהם לבושים בחליפת חתן. אנו גם יודעים שלא רק דעתם היא שחשובה, אלא גם של כלתם ולעיתים גם המשפחה. לכן, כשמדובר בחתנים, אנחנו נותנים את השירות הכי טוב ועוזרים עם סבלנות.
אנחנו מלווים את החתן המיועד ומייעצים לו לאורך כל הדרך בכל מה שצריך. בדרך כלל מתאמים עם החתן זמן לבד בחנות כדי למדוד חליפות חתן מעוצבות עם האופנה העכשווית של 2022 בסגנונות שונים לפי בחירה. קולקציית החתנים שלנו כוללת חליפות טוקסידו ,חליפות slim-fit, ועוד סוגים. כל זה במגוון גדול של צבעים ובמבחר בדים. כך למשל אפשר לבחור בין חליפת חתן שחורה או אפורה או כחולה. ביחד נמדוד, נביט ונתלבט, עד שנגיע לתמהיל המושלם של חולצה, מכנס, חגורה, ז’קט ונעליים. בסוף התהליך נבצע את ההתאמות והתפירות ההכרחיות בבד, כדי שהחליפה תשב מושלם על הכתפיים ובאזור המותניים.
אם אתה מתלבט בבחירת חליפת חתן אנחנו נעזור לך בכל מה שצריך. אתה יכול להתייעץ כמה שצריך בטלפון או בחנות ואפשר לתאם שעה מחוץ לשעות העבודה שבה החנות תיפתח לכבודך עם יחס אישי ללא הפרעות. נוכל ביחד למדוד חליפות, לבחור את הדגמים ואת הצבעים עד שתצא מרוצה. חתנים מאושרים רבים כבר הודו לנו. אנחנו כאן גם עבורך.

החתונה מתקרבת? בקר בדרך המשי.
נשמח להתאים לך חליפת חתן איכותית.

בואו נדבר
1
דברו איתנו
גברים באופנה דרך המשי
שלום רב👋
זקוקים למידע נשמח לעזור?